Більше фото та відеоматеріалів у наших соцмережах Наш инстаграм.

закрыть
Головна / Пансіонат Азов / Відпочинок з дітьми

Відпочинок з дітьми в пансіонаті Азов

Щороку команда педагогів і аніматорів наших пансіонатів розробляє нову програму заходів для дітей і дорослих. Всі заходи складені з урахуванням вікових особливостей дітей і їхніх інтересів. У програму включені інтерактивні, розважальні та творчі заняття. Часто проводяться масові спортивні заходи, театралізовані постановки, конкурси, майстер-класи. Кожна дитина може знайти для себе щось цікаве і проявити творчі здібності.
 
 У пансіонаті «Азов» працює дитяча ігрова кімната «Маячок», де наші маленькі гості можуть грати, дивитися мультфільми та робити всілякі творчі роботи: вироби з солоного тіста, орігамі, аплікації з круп, макаронних виробів, малюнки. На території пансіонату в тіні дерев розташований дитячий майданчик з гойдалками і гіркою.
 

Відпочинок з дітьми на Азовському морі - це, звичайно ж, розваги на пляжі! Найулюбленішими стали - «Конкурс піщаних фігур», «День Нептуна», «Свято Івана Купала». Традиційно проводяться змагання з пляжного футболу між командами відпочиваючих пансіонатів «Азов» і «Веселка». Гості пансіонату «Азов» цілими сім'ями активно і з великим інтересом беруть участь в цих заходах.

Щоб урізноманітнити відпочинок дітей на морі в пансіонаті «Азов» ми проводимо тематичні вечори та свята для дітей. Оскільки велика частина гостей пансіонату приїжджають до нас не перший рік, кожен сезон аніматори додають нові захоплюючі сюжети в програму заходів. Основне завдання - спільний відпочинок з дітьми їх батьків. Цій тематиці присвячені такі заходи, як «Шоу всемогутніх пап», «Мама, тато і я - спортивна сім'я», «Шоу мильних бульбашок», «Свято морозива», «Ласкаво просимо», Свято народної пісні і танцю.

Урізноманітнити відпочинок з дітьми на Азовському морі в Урзуфі можна відвідавши розважальні заходи, які проводяться щороку в літній час селищною радою Урзуфа. Це барвисті, захоплюючі змагання спортсменів з різних прибережних сіл по греко-римської боротьби. Свято завершується перетягуванням каната і нагородженням переможців. Рада селища для учасників заходів організовує виїзну торгівлю місцевих (грецьких) страв, виробів і сувенірів. Всі заходи проходять під музику на свіжому повітрі.
 
Також, в Урзуфі в літню пору працює Луна-парк з безліччю атракціонів: «Вежа вільного падіння», «Колесо огляду», «Автодром» та інші. Поруч з пансіонатом Азов можна забронювати, купити квиток в аквапарк «Мис доброї надії» знаходиться в 35 км. від пансіонату в Бердянську. Повірте, що відпочинок з дітьми в одному з кращих аквапарків України запам'ятається батькам надовго. Вечорами в аквапарку проводяться шоу з зірками, пінні вечірки та інші цікаві заходи, але це вже не відпочинок з дитиною, а розваги тільки для дорослих. Хочемо зазначити, що якщо наші туристи збираються їхати в аквапарк в денний час, то повідомивши напередодні ввечері адміністратора пансіонату, відпочиваючі отримають в дорогу сухий пайок замість обіду. Також в 45 км. від Урзуфа в Маріуполі знаходиться Луна-парк, який порадує відвідали його низькими цінами.
 

Якщо у вашої дитини в період відпочинку очікується таке радісна подія, як День Народження - наші аніматори можуть організувати і провести (за додаткову плату) веселе свято з клоунами, повітряними кулями, святковим тортом та феєрверками.

Нами підготовлена програма проведення заходів на сезон 2020 року в пансіонатах «Азов» та «Райдуга» .

Задати питання
Відправити

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано.

Виникла помилка.