Більше фото та відеоматеріалів у наших соцмережах Наш инстаграм.

закрыть
Головна / Пансіонат Райдуга / Відпочинок з дітьми

Відпочинок з дітьми у пансіонаті Райдуга

Особливу увагу ми приділяємо організації дитячого відпочинку. Щорічно розробляється нова програма заходів для дітей і дорослих. При розробці програми педагоги-аніматори враховують вікові особливості наших маленьких гостей і їхні інтереси. У програму включені пізнавальні, розважальні та інтерактивні заняття, конкурси акторської майстерності, квест - ігри.

У пансіонаті «Райдуга» працює дитяча ігрова кімната «Парус», в якій професійні вихователі займаються з дітьми прикладним мистецтвом (бісероплетінням, малюванням, орігамі, тощо) Батьки можуть на якийсь час залишити дитину під наглядом вихователя і зайнятися своїми справами. За окрему плату можна скористатися послугами няні. На території пансіонату також є невеличкий дитячий майданчик з гіркою і гойдалками.

Відпочинок з дітьми на Азовському морі - це, звичайно ж, розваги на пляжі! У пансіонаті Райдуга проводиться багато заходів прямо на пляжі, так як пансіонат знаходиться на першій лінії. Найулюбленішими стали - «Стихія ігор», «Веселі старти», «Конкурс піщаних фігур» і «День Нептуна».

Відпочинок на Азовському морі - це море вражень і радощів! Саме тому в пансіонаті організуються тематичні вечори та свята для дітей. Найбільш популярні з них - «Хіт-парад казкових героїв» - концертна програма за участю ляльок-велетнів, «Чумацький шлях» - гра-подорож космічними просторами, «Свято морозива», «Літній турнір веселих і кмітливих» і багато іншого. Щороку ми додаємо нові цікаві конкурси.

 У сезоні 2013 пансіонаті «Райдуга» анімаційна програма для дітей доповнилася новим захоплюючим заходом - «Майстер-класом по випічці від шеф-кухаря нашого пансіонату». Під керівництвом шеф-кухаря Аміновен Раїси Іванівни наші маленькі гості вчилися випікати шоколадні печива.

У центрі Урзуфа знаходиться невеликий Луна-парк, в якому зібрані сучасні атракціони - «Вежа вільного падіння», «Автодром» і багато іншого для дітей і дорослих. Всього у 45 км від Урзуфа в м. Маріуполь працює міський сучасний «Місяць - парк», в якому приємним сюрпризом буде не тільки велика кількість атракціонів, а й низькі ціни. Тому, хто любить екстремальні водні розваги, варто відправитися до м. Бердянськ (30 км від Урзуфа) в суперсучасний аквапарк України «Мис Доброї надії». Там представлені розваги як для дітей дошкільного віку (неглибокий басейн, маленькі водні гірки), так і для їх батьків (швидкісні висотні гірки та ін.) Біля ринку проводиться щоденний запис бажаючих здійснити екскурсію в Бердянський Аквапарк і дельфінарій.

Нами підготовленопрограма проведення заходів на сезон 2020 року в пансіонатах «Азов» і «Райдуга».

+ показать все
Можем ли мы с подругой и годовалым ребенком забронировать у вас номер на двоих на месяц? или возраст ребенка мал? — Наталья, 16.01.2013
Здравствуйте, Наталья. Возраст ребенка не проблема. У нас отдыхают дети разных возрастов.Свяжитесь с нашими менеджерами, они помогут подобрать вам номер. Контактные телефоны есть на сайте http://azov.in.ua/contact.html
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста: можем ли мы в составе 2 взрослых и 3-х детей: 2 ребёнка 7-ми лет и 1 ребёнок 5-ти лет поселиться в 4-х местном стандартном номере, заказав дополнительное место для 5-ти летнего ребёнка? Заранее спасибо. — Анна, 06.01.2013
Здравствуйте, Анна. Лучше взять 2 номера 3-х и 2-х местный рядышком. Так как поставить дополнительную в 4-х местный номер практически невозможно.
Здравствуйте, мы из Беларуси, хотели бы приехать к вам в конце июля - начале августа. Прочитали о вас очень много положительных отзывов. Хотели бы забронировать места. Наша семья из 3 человек. Время проживания - 10 дней. Ребёнку -5 лет. Можно ли 2-х месный номер, и сколько это удовольсьвие нам обойдётся на этот период (в у.е.)? Когда начинается бронирование на этот период времени? Зарание спасибо — виктория, 04.01.2013
Здравствуйте, Виктория. Двухместный номер взять нельзя потому, что на ребенка 5 лет предусмотрен пакет с основным местом. Цена может разница в зависимости от категории номера. В номере стандарт стоимость будет выходить 4960 грн (620 у.е.). Другие варианты можно просчитать на нашем сайте http://azov.in.ua/contact. Бронирование уже открыто.
Здравствуйте. Что Вы можете предложить семье из 2-х взрослых и 2-х детей, 4 и 1,5 годика. Нас интересует вариант 2-х местного стандарта. Обязательно с питанием для всех. Срок заезда 17.06 выезда - 22.06. Какая итоговая стоимость за все? — Сергей, 01.07.2012
Сергей, мы Вам можем предложить 3-х местн номер ( так как ребенку уже есть 3 года). Уточните, пож-та месяц отдыха, Вы написали июнь, а уже июль.
Задати питання
Відправити

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано.

Виникла помилка.