Більше фото та відеоматеріалів у наших соцмережах Наш инстаграм.

закрыть
Головна / Пансіонат Азов / Про пансіонат Азов

Про пансіонат Азов

Пансіонат «Азов» розташований в селищі Урзуф Першотравневого (Первомайського) району Донецької області (Україна). Пансіонат має свою територію і розвинену інфраструктуру: кінотеатр, їдальня, дитяча кімната, мед. корпус, піцерія, салон краси, парковки. На території пансіонату є зона WiFi. Досить пройти 100 метрів по тінистих алеях пансіонату, і ось Ви на березі теплого Азовського моря. «Азов» - це улюблене місце відпочинку дітей і їх батьків, які діляться своїми відгуками і приїжджають до нас з року в рік. Розрахувати вартість путівки і забронювати відпочинок Ви можете на цьому сайті . 

Можливості проживання в пансіонаті «Азов»

Пансіонат «Азов» складається з двох 3-поверхових будівель, в кожному номері є балкон. Номери: 2 і 3-місні однокімнатні стандартні номери, стандартні номери з кондиціонером. Є однокімнатні та 2-кімнатні номери підвищеної комфортності, а також 2-поверховий гостьовий котедж. У всіх номерах: душ, туалет, раковина, холодильник, телевізор. Номери обладнані всіма необхідними меблями, ліжками з ортопедичними матрацами, столовими приборами. Детальніше читайте тут  .

Відпочинок з дітьми і дитяча анімація

Відпочинок на Азовському морі завжди користувався популярністю у відпочиваючих з дітьми, і тому ми багато уваги приділяємо дозвіллю дітей різного віку. Для дітей нами розроблена анімаційна програма на 21 день.  

Харчування для відпочиваючих

Кухарі пансіонату «Азов» пропонують для дорослих відпочиваючих комплексне триразове харчування. Для дітей розроблено спеціальне п'ятиразове дитяче меню.

Розташування і віддаленість від великих міст України

Пансіонат «Азов» розташований в 45 км від Маріуполя і в 40 км від Бердянська. Дістатися можна на поїздах, що прибувають до Маріуполя або до Бердянська. Відстань від Донецька до пансіонату - 157 км. Відпочиваючі, що прибувають на автомобілях, можуть розмістити свій автомобіль на парковці пансіонату.


Подивитись збільшену мапу

Правила внутрішнього розпорядку в пансіонаті «Азов».

+ показать все
Как приобрести путёвки гражданам Беларуси и распространяются ли скидки на пенсионеров-белорусов? Спасибо — Halina, 03.12.2012
Здравствуйте, Halina, путевки можно заказать через наш сайт http://azov.in.ua/booking.html.Вам сформируем в личном кабинете заявку, договор, счет в рублях. Оплатите нам счет в рублях и получите ваучер с которым и поселитесь в пансионат.
Скидки пенсионерам предоставляются на основании пенсионного удостоверения, гражданство значения не имеет.
Добрый день!
У нас забронировано проживание в пансионате Азов с 24 июля по 14 августа. Для годовалого ребенка мы попросили предоставить детскую кроватку. В одном из разделов видела информацию, что предоставляется кроватка-манеж. Хочу уточнить, это кроватка не с деревянными рейками, а с мягкими стенками, т.е. бортики для смягчения стуканья при ворочании во сне не понадобятся? И предоставляется ли в кроватку постельное белье?
Еще вопрос про столовые приборы. На сайте указано, что номера ими обрудованы. Что входит в список столовых приборов? Есть ли кружки и ложки?
Заранее большое спасибо за ответы! — Наталья, 03.07.2012
Наталья, кроватка с мягкими бортиками, белье предоставляется. Из столовых приборов в стандартных номерах - тарелки. В 2-х комнатных, чайный сервиз, чайник, тарелки.
А частичная предоплата у вас не предусмотрена? хотим заказать трехместный номер. Мы у вас уже один раз были. Хотим опять к вам приехать. Но сразу проплатить полную сумму нет возможности. А позже боимся, что уже не будет свободных мест на август. — Леся, 03.07.2012
Леся, возможна и частичная предоплата.Позвоните менеджерам в тф Галактион, они Вам объяснят условия.
Здравствуйте , я бы хотела узнать у Вас wai fai по всей территории ловит в пансионате АЗОВ например я хочу взять с собой ноутбук в номере будет ловить или нет.Заранее спасибо за ответ. — Татьяна, 31.05.2012
Татьяна, wifi ловит у административного корпуса. Можно работать с ноутом на диване в административном корпусе.
Задати питання
Відправити

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано.

Виникла помилка.