В умовах карантинного режиму пансіонати "Азов" і "Райдуга" продовжують підготовчі роботи до літнього сезону 2020 р. В пансіонаті "Райдуга" тривають роботи з реконструкції 3 поверху 1 корпусу і літнього кафе. Весь колектив робить все можливе, що б після скасування карантину літній сезон відбувся. 
З найкращими побажаннями колектив пансіонатів "Азов" і "Райдуга.

Акція "Раннє бронювання" з 18.02 по 30.04.2020! Знижка 10% на проживання з 3-х разовим харчуванням (харчування купується на всіх членів сім'ї старше 5 років) при бронюванні на 7 і більше діб і передоплатою 30% протягом 3 днів. Подробиці за телефоном +38 (050) 470-35-54.

Розміщення з домашніми тваринами заборонено!

закрыть
Головна / Як дістатися

Як дістатися до пансіонатів Азов і Райдуга (Урзуф) - станом на 2017 рік.

Дістатися до пансіонатів «Азов» і «Райдуга» можливо за допомогою таких дій:
1. Поїздом до міст Маріуполь, Бердянськ. Звідти на автобусі до автостанції Урзуфа.
2. На особистому транспорті.

Розклад поїздів (прибуття до Бердянська)

З розкладом руху поїздів (прибуття місто Бердянськ) можна ознайомитися на офіційному сайті "Української ЗАЛІЗНИЦІ" . Маршрути прямування передбачають рух поїздів з Києва, Кривого Рогу, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Сум, Полтави і Кременчука за літнім розкладом руху поїздів до Бердянська і в зворотному напрямку.

Розклад поїздів (прибуття до Маріуполя)

З розкладом руху поїздів (прибуття - місто Маріуполь) можна ознайомитися на офіційному сайті "Української ЗАЛІЗНИЦІ". Маршрути прямування передбачають рух поїздів з Києва, Львова, Запоріжжя за літнім розкладом руху поїздів до Маріуполя і в зворотному напрямку
Задати питання
Відправити

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано.

Виникла помилка.